Оберіть потрібну бізнес-задачу та перейдіть до заходів

Практикум «Управління змінами» (Intermediate Change Management) - 15 —16.07.2022, ZOOM

Школа Change Management "ChangeImpulse" вважає, що організаційний Проект реалізований успішно тільки в тому випадку, якщо в наявності два критерії: 1. Реалізовано Цілі проекту в рамках запланованих параметрів якості, ресурсів і часу. 2. 95% учасників Змін

15 липня 07:00 - 15:00 Kyiv
Чому не купують? Як перетворити нового клієнта на покупця

Скільки компанії потрібно лідів, скільки з них переходять в клієнтів, чим один лід відрізняється від іншого, категорії лідів, канали лідогенерації. Навіщо компанії потрібен Customer Journey Map (карта клієнтського шляху), що з цієї карти можна брати в роботу, чим вона може бути корисна тут і зараз. Як розрахувати вартість залучення ліда.

експерт

Олександр Бузов

Розробіть нарешті digital-стратегію просування та продажів

Пелотон відбувається в інтерактивному форматі, потребує інтенсивної роботи над власним проектом. Перший етап пелотону складається з практичних занять по переосмисленню власної маркетингової стратегії та підбору інструментів для її поетапного впровадження. Другий етап пелотону включає підготовку до лідогенерації. Третій етап передбачає створення системи комунікації з потенційними клієнтами, яка сприяє продажам.

експерт

Наталія Яневич

Розвиток навичок управління та ризик-менеджменту для власників

Навчання власників самостійно вирішувати складні питання, знаходити кореневі причини та вузькі місця власної діяльності. Ця програма допоможе власникам розвинути потенціал та підвіщити ефективність керування бізнесом.

експерт

Владлена Артеменко

Прихована ефективність бізнесу. Що робити власнику із культурою та людьми, якщо ви не Google і не Zappos?

Хочемо ми цього чи ні, але не завжди наші рішення та наш добробут залежать від знань, компетенцій та свідомих речей. Силу підсвідомого, закладеного поколіннями, нашою індивідуальною історією та зовнішнім хайпом і викликами, ми ще недооцінюємо. Отже, наш курс про те, що важко цифрувати, систематизувати, іноді - навіть вхопити. Але про те, що визначає успіх та довгостроковість: цінності, сенси, культуру, здатність бізнесу еволюціонувати та трансформуватися. Наш курс - не просто рефлексія і суцільна філософія. Ми знайдемо відповіді на питання, що з цим робити: тут і зараз та кожен день. Незалежно від того на який стадії розвитку ваш бізнес.

експерт

Ірина Моржова

Побудуйте нарешті систему інформаційної безпеки свого бізнесу

Впровадьте міжнародний стандарт ISO 27001, щоб підвищити конкурентоспроможність і скоротити витрати на втрату чи пошкодження інформації.

експерт

Роман Грицьків

Прибуткова фінансова модель бізнес-плану розвитку підприємства або проекту

Даний пелотон дозволить учасникам вибудовувати систему управлінського обліку, фінансового планування і управляти фінансовими показниками бізнес-плану розвитку підприємства.

експерт

Ольга Пестрецова-Блоцька

Ефективний фінансовий облік = гроші бізнесу в порядку

Професійне навчання для власників мікро-і малого бізнесу, комерційних (фінансових) директорів. Мета - налаштувати систему своєчасного і точного обліку фінансових операцій і базової фінансової звітності. Це дозволить власнику отримувати достовірну, якісну, повну інформацію про фінансовий стан бізнесу з пропозиціями щодо його розвитку.

експерт

Віолетта Лозюк

Розробіть маркетингову стратегію свого бізнесу за 8 тижнів з персональним супроводом маркетинг-стратега

Створіть реальний покроковий план збільшення прибутку та частки ринку свого бізнесу Спираючись на практичний досвід, ми розробили продукт, за допомогою якого Ви, як власник бізнесу, зможете ефективно керувати маркетингом у своїй компанії. Весь більше ніж 12 річний досвід роботи в 60+ нішах бізнесу та 500 реалізованих проектів ми вклали в покроковий курс “Маркетингова стратегія від 0 до результату”.

експерт

Яна Чумак

Сфокусувати команду в умовах невизначеності

За часів високої невизначеності важливо бути впевненим у своїй команді. Для створення ефективної команди, здатної реалізувати бачення власника, необхідно бачити загальну картину і домовитися про те, як "заземлити" стратегію до рівня щоденної діяльності співробітників. Чіткі ролі і зони відповідальності, прозора система обміну прогресом в досягненні запланованих цілей дозволяє сфокусуватися на створенні ключової цінності на ринку. Про те, як забезпечити стійкість команди через систему управління, будемо говорити на цьому пелотоні. Обговоримо працюючі підходи, використовуючи реалізовані кейси українських компаній, відповімо на всі питання учасників з урахуванням їх специфіки.

експерт

Ярослава Лоянич

Розробіть нарешті концепт впровадження CRM-системи у свій бізнес

Визначіть перелік бізнес-вимог від CRM-системи, підберіть оптимальну платформу і розробіть етапи запуску впровадження

експерт

Павло Яковенко

Від прототипу до запуску: продукти і сервіси, на які буде попит

Навчання для команд, проектних групп, відділів продажів, маркетингових підрозділів, сервісних компаній створювати процеси взаємодії з користувачами, проектувати та досліджувати поведінку користувача, будувати з ним довгострокові відносини, підвищення середнього чеку, формування лояльності бренду.

експерт

Надія Хохлова

Стратегія виходу на міжнародні ринки

Вихід на міжнародні ринки, це як запуск нового бізнесу. Нові клієнти, нові потреби, нова цінність. Як зрозуміти з чого почати, як знайти свій шлях на глобальні ринки, як обрати та знайти потенційних клієнтів. На всі ці питання та не тільки на нашому пелотоні.

експерт

Дмитро Швець

Як налагодити бізнес-процеси компанії: від теорії до практики

Даний пелетон має на меті розібратись: - що таке процесний підхід і опис бізнес-процесів; - яку користь описані бізнес-процеси можуть дати вашій компанії; - як формується ієрархія бізнес-процесів (основні та обслуговуючі процеси, процеси управління та розвитку, ін.); - в чому різниця між основними та обслуговуючими бізнес-процесами; - як зробити, щоб описаними процесами користувались всі працівники; - як комунікувати з командою про впровадження змін. - що необхідно описати, окрім логіки самого процесу, щоб це принесло максимум користі компанії. - які є методи опису процесів до рівня конретного виконавця

експерт

Наталія Заверуха

#OneMinuteConference Bonus Access

One minute is enough for an idea that will change your business

1
2