Самостійна робота над власними бізнес-задачами під наглядом експерта

Побудуйте нарешті систему інформаційної безпеки свого бізнесу

Впровадьте міжнародний стандарт ISO 27001, щоб підвищити конкурентоспроможність і скоротити витрати на втрату чи пошкодження інформації.

експерт

Роман Грицьків

Прибуткова фінансова модель бізнес-плану розвитку підприємства або проекту

Даний пелотон дозволить учасникам вибудовувати систему управлінського обліку, фінансового планування і управляти фінансовими показниками бізнес-плану розвитку підприємства.

експерт

Ольга Пестрецова-Блоцька

Ефективний фінансовий облік = гроші бізнесу в порядку

Професійне навчання для власників мікро-і малого бізнесу, комерційних (фінансових) директорів. Мета - налаштувати систему своєчасного і точного обліку фінансових операцій і базової фінансової звітності. Це дозволить власнику отримувати достовірну, якісну, повну інформацію про фінансовий стан бізнесу з пропозиціями щодо його розвитку.

експерт

Віолетта Лозюк

Розробіть нарешті концепт впровадження CRM-системи у свій бізнес

Визначіть перелік бізнес-вимог від CRM-системи, підберіть оптимальну платформу і розробіть етапи запуску впровадження

експерт

Павло Яковенко

Від прототипу до запуску: продукти і сервіси, на які буде попит

Навчання для команд, проектних групп, відділів продажів, маркетингових підрозділів, сервісних компаній створювати процеси взаємодії з користувачами, проектувати та досліджувати поведінку користувача, будувати з ним довгострокові відносини, підвищення середнього чеку, формування лояльності бренду.

експерт

Надія Хохлова

Стратегія виходу на міжнародні ринки

Вихід на міжнародні ринки, це як запуск нового бізнесу. Нові клієнти, нові потреби, нова цінність. Як зрозуміти з чого почати, як знайти свій шлях на глобальні ринки, як обрати та знайти потенційних клієнтів. На всі ці питання та не тільки на нашому пелотоні.

експерт

Дмитро Швець

Чому не купують? Як перетворити нового клієнта на покупця

Скільки компанії потрібно лідів, скільки з них переходять в клієнтів, чим один лід відрізняється від іншого, категорії лідів, канали лідогенерації. Навіщо компанії потрібен Customer Journey Map (карта клієнтського шляху), що з цієї карти можна брати в роботу, чим вона може бути корисна тут і зараз. Як розрахувати вартість залучення ліда.

експерт

Олександр Бузов

Розробіть нарешті digital-стратегію просування та продажів

Пелотон відбувається в інтерактивному форматі, потребує інтенсивної роботи над власним проектом. Перший етап пелотону складається з практичних занять по переосмисленню власної маркетингової стратегії та підбору інструментів для її поетапного впровадження. Другий етап пелотону включає підготовку до лідогенерації. Третій етап передбачає створення системи комунікації з потенційними клієнтами, яка сприяє продажам.

експерт

Наталія Яневич

Розвиток навичок управління та ризик-менеджменту для власників

Навчання власників самостійно вирішувати складні питання, знаходити кореневі причини та вузькі місця власної діяльності. Ця програма допоможе власникам розвинути потенціал та підвіщити ефективність керування бізнесом.

експерт

Владлена Артеменко

1
2