Самостійна робота над власними бізнес-задачами під наглядом експерта

Розробіть нарешті концепт впровадження CRM-системи у свій бізнес

Визначіть перелік бізнес-вимог від CRM-системи, підберіть оптимальну платформу і розробіть етапи запуску впровадження

експерт

Павло Яковенко

Розвиток навичок управління та ризик-менеджменту для власників

Навчання власників самостійно вирішувати складні питання, знаходити кореневі причини та вузькі місця власної діяльності. Ця програма допоможе власникам розвинути потенціал та підвіщити ефективність керування бізнесом.

експерт

Владлена Артеменко

Стратегія виходу на міжнародні ринки

Вихід на міжнародні ринки, це як запуск нового бізнесу. Нові клієнти, нові потреби, нова цінність. Як зрозуміти з чого почати, як знайти свій шлях на глобальні ринки, як обрати та знайти потенційних клієнтів. На всі ці питання та не тільки на нашому пелотоні.

експерт

Дмитро Швець

Побудуйте нарешті систему інформаційної безпеки свого бізнесу

Впровадьте міжнародний стандарт ISO 27001, щоб підвищити конкурентоспроможність і скоротити витрати на втрату чи пошкодження інформації.

експерт

Роман Грицьків

Ефективний фінансовий облік = гроші бізнесу в порядку

Професійне навчання для власників мікро-і малого бізнесу, комерційних (фінансових) директорів. Мета - налаштувати систему своєчасного і точного обліку фінансових операцій і базової фінансової звітності. Це дозволить власнику отримувати достовірну, якісну, повну інформацію про фінансовий стан бізнесу з пропозиціями щодо його розвитку.

експерт

Віолетта Лозюк

Автоматизація бізнес-процесів

- Що таке автоматизація бізнес-процесів? Які цілі автоматизації та підходи до неї? - Які інструменти автоматизації доступні для використання? Як обрати оптимальне рішення для своєї компанії/бізнесу? - Впровадження проєкту з автоматизації та його основні етапи. Яка документація потрібна і навіщо? - Автоматизація з продуктовою лінійкою BAS. Реальні кейси з впровадження. Чи є життя після проєкту?

експерт

Олексій Бардаков

Від прототипу до запуску: продукти і сервіси, на які буде попит

Навчання для команд, проектних групп, відділів продажів, маркетингових підрозділів, сервісних компаній створювати процеси взаємодії з користувачами, проектувати та досліджувати поведінку користувача, будувати з ним довгострокові відносини, підвищення середнього чеку, формування лояльності бренду.

експерт

Надія Хохлова

Прихована ефективність бізнесу. Що робити власнику із культурою та людьми, якщо ви не Google і не Zappos?

Хочемо ми цього чи ні, але не завжди наші рішення та наш добробут залежать від знань, компетенцій та свідомих речей. Силу підсвідомого, закладеного поколіннями, нашою індивідуальною історією та зовнішнім хайпом і викликами, ми ще недооцінюємо. Отже, наш курс про те, що важко цифрувати, систематизувати, іноді - навіть вхопити. Але про те, що визначає успіх та довгостроковість: цінності, сенси, культуру, здатність бізнесу еволюціонувати та трансформуватися. Наш курс - не просто рефлексія і суцільна філософія. Ми знайдемо відповіді на питання, що з цим робити: тут і зараз та кожен день. Незалежно від того на який стадії розвитку ваш бізнес.

експерт

Ірина Моржова

Розробіть нарешті digital-стратегію просування та продажів

Пелотон відбувається в інтерактивному форматі, потребує інтенсивної роботи над власним проектом. Перший етап пелотону складається з практичних занять по переосмисленню власної маркетингової стратегії та підбору інструментів для її поетапного впровадження. Другий етап пелотону включає підготовку до лідогенерації. Третій етап передбачає створення системи комунікації з потенційними клієнтами, яка сприяє продажам.

експерт

Наталія Яневич

1
2