Володимир Воробей
Кейс очікує підтвердження клієнтом
Клієнт: UGPS
Визначення стратегічних напрямків розвитку для групи компаній, що надає пакувальні рішення
Клієнт UGPS
UGPS (група компаній, вкл. МодернПак, Гал-Пак, Дамар, Інтер-Пак, головний офіс – м. Жидачів, Львівської обл.) є одним з лідерів на ринку пакувальних рішень в Україні. Компанія входить до складу Кластера видавничої діяльності та поліграфії (м. Львів). Консультанти PPV Knowledge Networks проводили стратегічну сесію для учасників Кластера у грудні 2018 р., в якій брали участь менеджери UGPS. У 2019 р. вже UGPS постала перед потребою розробити свою стратегію на наступний період та звернулась до PPV Knowledge Networks.
Задача:
Компанія проводила стратегування три роки тому та потребувала стратегії на наступний період. Запит UGPS включав: проведення стратегічної сесії для команди компанії, спільну розробку стратегічних цілей та операційних завдань, та забезпечення включеності команди у визначення стратегії.
Рішення:
Команда PPV Knowledge Networks підготувала та провела дводенну стратегічну сесію із залученням 22 ключових менеджерів компанії з різних міст та країн. Формат дозволив вийти на чітку місію, докладну візію UGPS 2030, стратегічні напрямки розвитку за етапами, виявити 8 стратегічних ініціатив, оцифрувати 4 стратегічних та 7 операційних цілей. Ми визначили стратегічні завдання та призначили відповідальних, вийшли на початковий перелік операційних завдань за ініціативами та бізнес-функціями, узгодили систему управління реалізацією стратегії. Результати страт-сесії стали основою для стратегії UGPS.

Задайте питання експерту щодо цього кейсу

MEREZHA Platform 19 лютого 2021
19 лютого 2021

Завдяки чому цей проєкт став успішним?

Sergii Myronenko 12 вересня 2020
12 вересня 2020

Вітаю! Ви базуєтесь у Києві?

21 листопада 2020

Володимир Воробей

21 листопада 2020

Ні, ми базуємось у Львові

Запросіть експерта на першу безкоштовну діагностичну онлайн-зустріч та проконсультуйтесь з ним щодо покращення показників вашого бізнесу
Зареєструйтесь і отримайте ще більше бізнес-кейсів, вебінарів, майстер-класів від кваліфікованих експертів