Володимир Воробей
Кейс очікує підтвердження клієнтом
Клієнт: IRIS Group
Стратегія трансформації найбільшого виробника продукції з буку в Україні на інтегрований холдинг світового рівня
Клієнт IRIS Group
З 2009 р. IRIS Group та PPV Knowledge Networks співпрацювали у різних проектах та заходах, що відбувались у рамках кластерних ініціатив у лісовому сектору та у рамках діяльності Центру інформаційної підтримки бізнесу у Львові (створений на базі PPV Knowledge Networks у рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР). У 2018 р. власник IRIS Group звернувся із запитом допомогти структурувати стратегію компанії, яка займається заготівлею, первинною переробкою та експортом (переважно на ринки Азії) продуктів з буку та входить до десятки найбільших компаній з переробки буку в Європі. Водночас у компанії на момент запиту був обмежений управлінський ресурс, що стримувало можливості розвитку.
Задача:
IRIS Group є ефективним бізнесом з високим рівнем автоматизації та налагодженими виробничими бізнес-процесами. Водночас у компанії є обмежений управлінський ресурс, що стримувало можливості розвитку. Розробити стратегію розвитку компанії із урахуванням потреби переходу на виробництво продукції із високою доданою вартістю, наявністю двох додаткових виробничих підприємств, інтересом у біоенергетичних проектах, низькою обізнаністю світових ринків з Україною як виробником продукції з буку.
Рішення:
Консультанти проаналізували звітність, проектні плани, спроможності. Під час 5 стратегічних сесій з Клієнтом консультанти вийшли на модель стратегічного розвитку, яка вирішувала ключові виклики: баланс етапності масштабування із підсиленням менеджерської спроможності, відповідність функціональної та організаційної структури етапності масштабування, оптимальний підхід до трансформації бізнес-моделі до вертикально-інтегрованого холдингу. IRIS має визначену та візуалізовану стратегію до 2022 р., план підсилення управлінської спроможності, ТЗ на наступні проекти. Проект тривав 6 міс.

Задайте питання експерту щодо цього кейсу

MEREZHA Platform 20 лютого 2021
20 лютого 2021

Чи плануєте ви далі працювати з цим клієнтом і як саме?

Запросіть експерта на першу безкоштовну діагностичну онлайн-зустріч та проконсультуйтесь з ним щодо покращення показників вашого бізнесу
Зареєструйтесь і отримайте ще більше бізнес-кейсів, вебінарів, майстер-класів від кваліфікованих експертів